Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

usługi geotechniczne

Chyba każdy, kto kiedykolwiek był zmuszony do przeprowadzenia robót ziemnych na stanowiącym jego własność gruncie, zna doskonale firmę geotechniczną GeoGT. GeoGT to lider zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku usług geologicznych i geotechnicznych. W ofercie firmy znajduje się tak wiele różnego rodzaju usług związanych z przeprowadzaniem robót ziemnych, że właściwie każdy znajdzie tutaj wszystko, czego potrzebuje. Kompleksowa obsługa wszystkich prac ziemnych to wizytówka przedsiębiorstwa. GeoGT przeprowadza nie tylko usługi geotechniczne na najwyższym poziomie, ale także zwykłe badania gruntu potrzebne do uzyskania pozwolenia na budowę czy też innego rodzaju usługi geologiczne. Nasze biura znajdują się w Szczecinie oraz w Warszawie – to tam można uzyskać więcej informacji na temat świadczonych przez nas usług, a także zasięgnąć porady naszych konsultantów co do kolejności oraz rodzaju robót ziemnych przeprowadzanych na danym gruncie. GeoGT zatrudnia wyłącznie najlepszych fachowców, którzy mają za sobą lata doświadczeń w pracy w branży geologicznej i geotechnicznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć dla każdego klienta najlepszy plan robót ziemnych oraz zrealizować go w stu procentach. Dzięki nam już wiele osób uzyskało niezbędne pozwolenia na budowę czy też ukończyło budowę własnego wymarzonego domu lub przedsiębiorstwa. Warto nam zaufać – tyle lat obecności na rynku i wciąż niesłabnąca popularność przedsiębiorstwa geotechnicznego i geologicznego GeoGT mówią same za siebie.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl