Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

usługi geologiczne

Nasza firma wykonuje przede wszystkim badania geologiczne gruntu. Jeżeli jednak klienta interesują inne usługi geologiczne, takie jak odwierty geologiczne czy też badania geologiczne, również znajdują się one w portfolio naszych usług. Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły. Spośród wielu firm i osób wykonujących badania geologiczne, pracownicy "GeoGT" jako nieliczni mogą pochwalić się uprawnieniami geologicznymi kategorii VI pozwalających wykonywać, dozorować i kierować pracami geologicznymi dla ustalenia warunków geologiczno - inżynierskich na potrzeby zagospodarowania przestrzennego i posadowienia obiektów budowlanych, w tym zakładów górniczych i budownictwa wodnego; bezzbiornikowego magazynowania substancji oraz składowania odpadów w górotworze, w tym w podziemnych wyrobiskach górniczych, a także składowania odpadów na powierzchni, wedle rozporządzenia Ministra Środowiska z dn. 19 czerwca 2006r. Na naszej stronie internetowej możesz już dzisiaj zapoznać się z naszą ofertą. Dołożymy wszelkich starań, aby nasze badania geotechniczne przyniosły Państwu jak najwięcej korzyści w podejmowanych inwestycjach. Najważniejszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Staramy się tworzyć atmosferę współpracy w rozwiązywaniu potrzeb klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i listą współpracujących z nami firm.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl