Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

usługi geologiczne

Przedsiębiorstwo geotechniczne GeoGT oferuje swoim klientom usługi geotechniczne i geologiczne na najwyższym poziomie. Z naszych usług skorzystało już wiele dużych firm, małych przedsiębiorstw i osób prywatnych nie tylko w Polsce, ale także na terytorium państw sąsiadujących. Siłą naszej firmy jest przede wszystkim bardzo dobre planowanie przeprowadzonych robót ziemnych oraz wykonywanie owego planu krok po kroku. Świadczone przez nas usługi geologiczne stoją na najwyższym z możliwych poziomie, gdyż staramy się zatrudniać wyłącznie samych profesjonalistów. Nasi pracownicy kochają to, co robią, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Każdy z naszych klientów otrzymuje od naszych konsultantów dokładnie opracowany plan robót ziemnych, które zamierzamy przeprowadzić na jego gruncie. Plan jest każdorazowo konsultowany ze zleceniodawcą, a wszelakie od niego odstępstwa muszą być uzasadnione. Przygotowywane przez nas plany są wizytówką naszej firmy, dlatego przykładamy do ich opracowania bardzo dużą wagę. Zawsze staramy się, aby plan robót ziemnych opracowany był w przystępnej i atrakcyjnej dla klienta formie. Jesteśmy w stanie przygotować także plany w języku angielskim lub niemieckim – to właśnie dlatego z naszych usług geotechnicznych i geologicznych korzysta także coraz więcej firm zagranicznych. Jesteśmy w stanie zapewnić przeprowadzenie wszelkiego rodzaju robót ziemnych na najwyższym poziomie. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę geotechniczną i geologiczną.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl