Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

odwierty geologiczne

Firma geotechniczna GeoGT to nie tylko przedsiębiorstwo, które zajmuje się przeprowadzaniem badań geologicznych i geotechnicznych gruntów. Oczywiście najczęściej realizujemy właśnie zlecenia tego typu – przeprowadzenie badań geologicznych i geotechnicznych gruntu jest podstawowym wymogiem uzyskania pozwolenia na budowę na danym gruncie budynku mieszkalnego lub przemysłowego, dlatego z takiej właśnie usługi korzysta najwięcej naszych klientów. Oprócz tego jednak firma GeoGT zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z dziedziny geotechniki i geologii. Bez trudu jesteśmy w stanie przeprowadzić na przykład odwierty geologiczne – dzięki posiadanemu przez nas sprzętowi najnowszej generacji oraz wysokiemu wykształceniu naszych pracowników, takie zlecenie nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Na życzenie klientów przeprowadzamy także badania laboratoryjne wody, która przepływa pod danym gruntem. Dzięki takim badaniom przeprowadzonym odpowiednio wcześniej można się łatwo zorientować, czy na konkretnej działce opłaca się budować na przykład dom mieszkalny. Jeżeli pod działką płynie zanieczyszczona woda, która nie nadaje się do spożycia, zdecydowanie lepiej będzie poszukać innego gruntu pod zabudowę. Proces oczyszczania wody lub doprowadzania jej z innego ujęcia często jest tak bardzo kosztowny, że po prostu nie opłaca się go przeprowadzać. Nasi pracownicy wytłumaczą chętnie każdemu klientowi wszystkie kwestie związane z badaniami geotechnicznymi i geologicznymi przeprowadzanymi na ich gruntach.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl