Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

geotechnika

Firma geotechniczna GeoGT już od wielu lat jest lideren rynku geologicznego i geotechnicznego. To właśnie do nas zwracają się zarówno osoby prywatne jak i duże firmy, które chcą przeprowadzić badania gruntu lub różnego rodzaju prace ziemne i nie są w stanie poradzić sobie z tym samodzielnie. Jeżeli przy takiej okazji potrzebujesz pomocy fachowca, firma GeoGT zdecydowanie będzie najlepszym z możliwych wyborem. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu geologii oraz geologii inżynierskiej, którą zajmuje się naprawdę niewielu specjalistów w naszym kraju. Większość z nich pracuje właśnie dla GeoGT. Oprócz geologii, zajmujemy się również innymi dziedzinami pokrewnymi – geotechnika nie ma dla nas właściwie żadnych tajemnic, dlatego chętnie podejmiemy się realizacji zadań również z tego zakresu. Specjalnością naszej firmy jest wykonywanie badań gruntowych dla budynków mieszkalnych i przemysłowych. Bez wykonania takiego badania gruntu niemożliwe jest uzyskanie pozwolenia na budowę budynku mieszkalnego lub przemysłowego. GeoGT doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż w przypadku konieczności uzyskania pozwolenia na budowę często bardzo ważną rolę odgrywa czas, dlatego takie zlecenia są dla nas absolutnym priorytetem. Jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w kraju jak i za granicą, a nasi pracownicy przeprowadzają kompleksowe badania gruntu naprawdę ekspresowo. Jeżeli zależy Ci zarówno na czasie jak i dobrej jakości wykonanego badania gruntu, zdecydowanie powinieneś zgłosić się właśnie do naszej firmy.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl