Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

geologia

Planowana budowa własnego domu wcale nie jest taką prostą sprawą jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim warto zdać sobie już na samym początku sprawę z ogromnej ilości spraw, które trzeba będzie załatwić – dzięki temu łatwiej będzie sporządzić listę takich spraw oraz realizować je po kolei. Jedną z kwestii, którą trzeba zająć się naprawdę poważnie, jest geologia – tym jednak może zająć się w całości nasza firma, przedsiębiorstwo geotechniczne GeoGT. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać badania geotechniczne oraz geologiczne gruntu w każdym zakątku Polski, a także na terytorium innych państw. Zwracamy szczególną uwagę na wykonywane w ten sposób badania, bowiem od ich wyniku bardzo często zależy to, czy właściciel gruntu uzyska pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego. Przed rozpoczęciem budowy warto także przeprowadzić badania geotechniczne i laboratoryjne wody. Tym także  zajmuje się nasza firma, chcąc ułatwić przeprowadzenie robót ziemnych swoich klientom tak bardzo jak jest to możliwe. Badania laboratoryjne wody oraz badania geotechniczne gruntu pomogą podjąć decyzję o tym, czy istnieje konieczność budowania na działce studni – a jeżeli tak, to w jakim miejscu powinna się ona znaleźć. To bardzo istotne kwestie, które należy wziąć pod uwagę podczas budowy własnego domu – jest to poważna inwestycja, dlatego nasza firma stara się pomóc swoim klientom tak bardzo jak tylko jest to możliwe. Większość prac jesteśmy w stanie wykonać za Ciebie bez większego trudu.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl