Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

firma geologiczna

GeoGT to obecnie zdecydowany lider na rynku usług geotechnicznych i geologicznych. Ta firma geologiczna już od wielu lat pomaga zarówno małym jak i dużym klientom w uzyskaniu pozwoleń na budowę w różnych miejscach, przeprowadzeniu badań ujęcia wody czy też w przeprowadzeniu kompleksowych robót ziemnych na działce budowlanej. Wszystkie usługi świadczone przez firmę GeoGT są w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki ciągłym szkoleniom i podnoszeniu swoich kwalifikacji, pracownicy firmy GeoGT mogą pochwalić się znajomością najnowszych technik przeprowadzania prac geologicznych i geotechnicznych oraz umiejętnością obsługi najnowocześniejszych maszyn wykorzystywanych w pracach ziemnych. Firma ma swoje przedstawicielstwa w Szczecinie i w Warszawie, jednak na rozmowę z konsultantem można umówić się telefonicznie. Ogromną zaletą przedsiębiorstwa GeoGT jest fakt, iż świadczy ono swoje usługi na terenie nie tylko Warszawy i Szczecina, ale na obszarze całego kraju – pracownicy firmy dojeżdżają w każde miejsce wskazane przez klienta. Plany robót ziemnych przygotowywane przez pracowników firmy stoją na najwyższym poziomie, są bardzo przejrzyste i czytelne – przygotowywane są przede wszystkim z myślą o kliencie, który dzięki otrzymanemu planowi może na bieżąco kontrolować przeprowadzane przez firmę roboty ziemne. Z usług GeoGT warto także skorzystać przy okazji przeprowadzania badań geologicznych gruntu oraz przeprowadzania badań laboratoryjnych wody na działce.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl