Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

badania gruntu

Przedsiębiorstwo geotechniczne GeoGT już od wielu lat świadczy usługi geologiczne i geotechniczne na najwyższym poziomie. Pomagamy w kompleksowym przeprowadzeniu robót ziemnych zarówno osobom prywatnym jak i wielkim przedsiębiorstwom. Mimo to każdego klienta traktujemy z najwyższą uwagą, a każdy z nich może być pewien, ze pracownicy naszej firmy dołożą wszelkich starań, aby prace ziemne zostały przeprowadzone jak najszybciej i na jak najwyższym poziomie. Nasze biura znajdują się w Szczecinie i w Warszawie – to tam można zasięgnąć informacji na temat świadczonych przez nas usług oraz porozmawiać z naszym konsultantem, który może zaproponować wstępny plan przeprowadzania robót ziemnych. Najczęściej świadczonymi przez nas usługami są kompleksowe badania gruntu, które należy każdorazowo przeprowadzić przy okazji budowy nowego budynku lub chęci uzyskania pozwolenia na taką budowę. Nasi pracownicy doskonale wiedzą, co oznacza praca pod presją czasy – każde zlecenie wykonujemy najszybciej jak tylko się da. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego nasi pracownicy stale dokształcają się w kwestii przeprowadzania badań geologicznych i geotechnicznych gruntu. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dojechać do każdego miejsca w Polsce i za granicą, aby tam przeprowadzić nasze prace. Gwarantujemy, że na pewno będą państwo zadowoleni z naszych usług – dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był jak najbardziej usatysfakcjonowany zarówno ceną jak i jakością naszych usług.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl