Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

badania geotechniczne

Prowadzona przez nas firma geologiczna stara się wciąż podnosić jakość świadczonych przez siebie usług. Z tego względu stale rozwijamy naszą działalność, a badania geologiczne gruntu nie są naszym jedynym przedmiotem zainteresowania. Na zlecenie klientów zarówno państwowych jak i prywatnych wykonujemy specjalistyczne badania geologiczne oraz badania geotechniczne. Bardzo dużą część naszej działalności stanowią badania geologiczne gruntu - nic dziwnego, w końcu każdy, kto planuje jakieś inwestycje lub budowę własnego domu, chce najpierw sprawdzić jakość ziemi, na której ma się to odbyć. Przygotowując się do budowy domu, często nawet koniecznym jest wykonanie tego typu badań, szczególnie jeśli nie jesteśmy pewni jakości gruntu, a chcemy mieć podpiwniczony dom. Dzięki nam, takie kompleksowe badania gruntu przebiegają bardzo szybko, a przede wszystkim są wykonane w stu procentach prawidłowo. Szczycimy się jakością i rzetelnością - wszystkie opracowania wykonane przez nas są zgodne z aktualnym Prawem Geologicznym i Górniczym z dnia 9 czerwca 2011 r., obowiązującymi normami, a także Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Wodnej z dnia 25 kwietnia 2012 r.: w sprawie ustalania geotechnicznych warunków posadawiania obiektów budowlanych. Posiadamy nie tylko doświadczenie zawodowe potwierdzone odpowiednimi uprawnieniami geologicznymi i budowlanymi, ale również praktykę zawodową. Nasze opracowania  wykonane są w wysokiej jakości, ze staranną szatą graficzną, a na życzenie mogą być również przygotowane w języku angielskim lub niemieckim.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl