Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

badania geotechniczne

Każdy, przed kim stoi obowiązek przeprowadzenia prac ziemnych, na pewno będzie potrzebował pomocy profesjonalnej firmy. Zagadnienie badań geotechnicznych oraz usług geologicznych jest tak szerokie, że wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia. Osoby, które nie znają się na tym temacie, nie mają niestety właściwie żadnych szans na prawidłowe przeprowadzenie planowanych robót. Na szczęście prowadzone przez nas przedsiębiorstwo geotechniczne GeoGT staje na wysokości zadania i jest w stanie pomóc każdemu w przeprowadzeniu prac ziemnych. Wystarczy zgłosić się do naszej firmy, a nasi pracownicy opracują dla państwa najlepszy z możliwych plan robót ziemnych. Na specjalne życzenie możemy wykonać opracowanie nie tylko w języku polskim, ale również angielskim lub niemieckim. W związku z tym nasze opracowania i plany mogą znakomicie znaleźć swoje zastosowanie także poza granicami naszego kraju. Przedsiębiorstwo GeoGT specjalizuje się przede wszystkim w badaniach geologicznych. Jeżeli jednak chcą Państwo przeprowadzić na swoim gruncie badania geotechniczne, również nie będzie z tym problemu. Nasi pracownicy będą w stanie zapewnić państwu kompleksowe wykonanie wszystkich robót ziemnych. Jesteśmy firmą otwartą na nowe wyzwania i realizujemy zarówno niewielkie zlecenia pochodzące od osób prywatnych jak i przeprowadzane na ogromną skalę prace związane z budową dużych fabryk czy przedsiębiorstw. Traktujemy wszystkich klientów z jednakową uwagą, zatem nie należy obawiać się o jakość świadczonych przez nas usług.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl