Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

badania geologiczne

Przedsiębiorstwo geotechniczne GeoGT jest jedna z najprężniej działających firm w branży geologicznej i geotechnicznej. Jeżeli potrzebujesz firmy, która świadczy usługi geologiczne i geotechniczne na najwyższym poziomie, zdecydowanie powinieneś zgłosić się właśnie do GeoGT. Firma ma swoje oddziały w Warszawie i w Szczecinie, ale na życzenie klienta jest w stanie wykonać także najwyższej jakości badania geologiczne w wielu innych miejscach Polski. Firma GeoGT skupia najwyższej klasy profesjonalistów, którzy mogą pochwalić się dyplomami ukończenia studiów na najlepszych wydziałach uczelni technicznych w Polsce. Władamy wieloma językami obcymi, zatem przygotowanie dokumentacji po angielsku czy po niemiecku nie sprawia naszym pracownikom najmniejszych trudności. Z tego względu naszymi klientami są nie tylko Polacy, ale także wiele zagranicznych firm i osób prywatnych. To sprawia, że nabieramy coraz większego doświadczenia, a marka naszej firmy budowana jest od wielu lat z sukcesem. Komentarze zadowolonych z jakości wykonywanych przez nas usług klientów są dla nas największą nagrodą za nasze wysiłki. To właśnie dla naszych klientów staramy się stale dokształcać i podnosić jakość naszych kwalifikacji. W dziedzinie badań geologicznych, badań geotechnicznych oraz odwiertów różnego rodzaju nie mamy sobie równych. Jeżeli potrzebujesz dobrze wykonanych usług geotechnicznych, zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy w stanie zapewnić każdemu klientowi profesjonalną obsługę z zakresu usług geologicznych i geotechnicznych.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl