Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

badania geologiczne gruntu

Budowa budynku mieszkalnego lub usługowego wcale nie jest taka łatwa do przeprowadzenia – z tego faktu zdaje sobie doskonale sprawę chyba każdy, kto przynajmniej raz w życiu miał do czynienia z urzędnikami odpowiedzialnymi za wydawanie pozwoleń na budowę oraz z całą machiną biurokratyczną. Uzyskanie pozwolenia na budowę jest oczywiście kluczową kwestią, którą należy załatwić na samym początku. Aby w ogóle móc uzyskać pozwolenie na budowę i mieć pewność, że postawienie budynku usługowego lub mieszkalnego na danej działce jest dobrym pomysłem, warto wykonać badania geologiczne gruntu oraz badania laboratoryjne wody. Tym wszystkim może z powodzeniem zająć się firma geotechniczna taka jak GeoGT. Dzięki zatrudnionym tam specjalistom przeprowadzenie badań, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz przeprowadzenie wszystkich robót ziemnych wcale nie będzie już takie trudne jak mogłoby to być w przypadku zatrudnienia mniej profesjonalnej firmy lub wtedy, kiedy próbuje się przeprowadzać roboty ziemne na własną rękę. Dzięki nowoczesnym urządzeniom i najnowszym rozwiązaniom technicznym firma GeoGT jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę robót ziemnych na profesjonalnym i bardzo wysokim poziomie. Badania laboratoryjne wody zazwyczaj przeprowadzane są gratis jako dodatek do kompleksowych bada geologicznych gruntu – warto się na nie zdecydować. Nie mają zazwyczaj wpływu na uzyskanie pozwolenia na budowę, ale mogą dać wiele cennych wskazówek dotyczących budowy i późniejszego usytuowania ujęcia wody lub studni.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl