Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

badania geologiczne Szczecin

Firma geotechniczna GeoGT zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem robót ziemnych z zakresu geologii i geotechniki. Każdy z naszych pracowników ukończył adekwatne studia z wyróżnieniem – staramy się zatrudniać wyłącznie najlepszych profesjonalistów, którzy będą w stanie zagwarantować naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług. Warto podkreślić, że mottem naszej firmy jest dążenie do zadowolenia klienta w jak najwyższym stopniu – to właśnie dlatego otwieramy nasze biura w coraz to nowszych miastach Polski. GeoGT powstało w Warszawie, jednak już teraz można na znaleźć także na terenie Szczecina – aby odszukać nasze biuro, wystarczy w dowolnej wyszukiwarce internetowej wpisać hasło „badania geologiczne Szczecin”. Dzięki temu będą w stanie odnaleźć państwo adres oraz dane kontaktowe do naszego biura w Szczecinie i bardzo łatwo umówić się na rozmowę z naszym pracownikiem. Wystarczy przedstawić mu swój problem, a na pewno chętnie pomoże i wszystko wyjaśni. Nasz pracownik powinien przede wszystkim przedstawić państwu naszą ofertę, sporządzić wykaz prac niezbędnych do przeprowadzenia na państwa gruncie oraz przygotować wstępny kosztorys prac ziemnych przeprowadzonych przez GeoGT. Na tej podstawie na pewno będzie państwu o wiele łatwiej podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy z naszą firmą. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości mogą się państwo zawsze z nami skontaktować. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą rozwiać każdą wątpliwość.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl