Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

Geolog Badanie Gruntu Zachodniopomorskie

    Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób geolog badania gruntu zachodniopomorskie przeprowadza tak, by móc dawać gwarancję najwyższej jakości obsługi, skontaktuj się z GeoGT. To przedsiębiorstwo geotechniczne z wieloletnim doświadczeniem, gdzie zatrudnienie znajdują tylko najlepsi specjaliści na rynku.

     W tej firmie to pasja stała się pracą, a kompleksowe usługi geotechniczne świadczone są na możliwie najwyższym poziomie. Więcej o firmie i jej usługach można znaleźć na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Geotechnicznego GeoGT. 

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl