Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

Geolog Badanie Gruntu Warszawa

     Dlaczego warto wybrać Przedsiębiorstwo Geotechniczne GeoGT? Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy firmą działającą na rynku już od wielu lat, a nasz geolog badania gruntu Warszawa wykonuje pod wszelkiego typu inwestycje i projekty.

     Naszym Klientom gwarantujemy indywidualne podejście, profesjonalizm, solidność usług, a także konkurencyjne ceny. Wszystko to sprawia, że w GeoGT wykonaliśmy już liczne prace geotechniczne, dla Klientów indywidualnych oraz deweloperów na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl