Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

Geolog Badanie Gruntu Szczecin

      Nie musisz wiedzieć w jaki sposób geolog badania gruntu Szczecin przeprowadza. Nie musisz wiedzieć na co należy zwracać uwagę przy ocenie podłoża pod inwestycję. Powinieneś jednak wiedzieć, gdzie szukać profesjonalnych geologów, którzy świadczą kompleksowe usługi w zakresie geologii.

     To właśnie dzięki nim możesz być pewien, że wszystkie badania i prace gruntowe wykonywane są na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm i rozporządzeń prawnych. Wystarczy więc, że zapamiętasz nazwę GeoGT.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl