Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

Geolodzy Szczecin

     W Przedsiębiorstwie Geotechnicznym GeoGT wiemy jak ważne są rzetelność i profesjonalizm w świadczonych przez nas usługach. Z tego też powodu, pod naszym szyldem pracują tylko i wyłącznie doświadczeni i sprawdzeni geolodzy Szczecin, dla których praca stała się prawdziwą pasją.

     To dzięki nim, ich staraniom i nieustannemu dążeniu do pogłębiania wiedzy, z każdym dniem stajemy się lepsi, a nasi Klienci mogą darzyć nas tak dużym zaufanie. Dziś posiadamy dwa oddziały naszej firma i obsługujemy Klientów z całego kraju.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl