Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

Badania Geotechniczne

      Nasza praca to pasja, dzięki której nieustannie dążymy do poprawy jakości naszych usług. Intensywny rozwój, nowoczesne technologie oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że prowadzone przez nas badania geotechniczne zawsze stanowią kombinację sumienności i rzetelności.

      Dokładamy także wszelkich starań, by być mądrym doradcą dla naszych Klientów. Słuchamy, doradzamy i pomagamy, gdy powstaje taka konieczność. Pracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i deweloperami. Mamy więc nadzieję, że i Państwo dołączą do grona naszych Klientów.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl