Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

Badania Geologiczne Warszawa

    Wszędzie tam, gdzie konieczne jest przeprowadzenie badań geologicznych podłoża, jest i nasza firma. W Przedsiębiorstwie Geotechnicznym GeoGT świadczymy profesjonalne i rzetelne usługi na terenie całej Polski. Aktualnie dysponujemy dwoma oddziałami, w Szczecinie oraz w Warszawie.

    Nasi Klienci cenią sobie nasz profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny, które czynią badania geologiczne Warszawa dostępne zarówno dla firm budowlanych, jak i osób prywatnych. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalizm sprawią, że i Państwo skorzystają z naszych usług.

Inne wyszukania:
2019 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl