Polski English

Warszawa tel. +48 (22) 240 32 12
Szczecin tel. +48 (91) 829 41 43

Badania geotechniczne,

Warszawa, Szczecin


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" posiada oddział w Warszawie oraz Szczecinie. Wykonujemy prace na terenie całego kraju.

Badania geologiczne,

geotechniczne, geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, a także budownictwa.

Nadzory geotechniczne,

usługi geologiczne i geotechniczne


Wykonujemy prace geologiczne z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych metod oraz badań stosowanych w geologii i geotechnice, a nasze opracowania wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Odwierty geologiczne, wiercenia

dokumentacje geologiczno - inżynierskie


Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" prowadzi badania geologiczne na terenie całego kraju, przez cały rok. Posiadajmy bardzo bogate doświadczenie do wykonywania robót w zupełnie różnych warunkach geologicznych.

O firmie

Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu geologii, geologii inżynierskiej i geotechniki.

Wykonujemy badania geologiczne na terenie całego kraju. Gwarantujemy wysoką jakość naszych opracowań i usług oraz zapewniamy terminowe wykonanie naszych usług.

usługi geotechnicznePrzedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" skupia specjalistów stawiających sobie za cel przede wszystkim wysoką jakość świadczonych usług. Nasi pracownicy brali udział w badaniach geologicznych wykonywanych dla największych przedsięwzięć budowlanych prowadzonych w Polsce. Geolodzy posiadają bogate doświadczenie zawodowe oraz kwalifikacje, potwierdzone odpowiednimi uprawnieniami geologicznymi.

Oferowane przez Przedsiębiorstwo Geotechniczne "GeoGT" opracowania wykonane są w wysokiej jakości, ze staranną szatą graficzną, a na życzenie mogą być również przygotowane w języku angielskim lub niemieckim. Zalecenia i wnioski w nich zawarte pozwolą poprowadzić prace ziemne w sposób skuteczny, a przede wszystkim oszczędny i bezpieczny.

Wszystkich, którzy chcą szczegółowo poznać możliwości firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Praca w terenie:

Badania gruntu w Warszawie

Firma GEOGT świadczy kompleksowe usługi w zakresie geologii. Nie mają przed nami tajemnic zarówno odwierty geologiczne jak i usługi geotechniczne. Warto podkreślić, że pracujemy nie tylko dla dużych firm, ale osoby prywatne także mogą zamówić u nas na przykład badania geologiczne gruntu. Niezależnie od tego, czy trzeba wykonać badania geologiczne w Szczecinie czy też w Warszawie, nasza firma zawsze jest gotowa. Działamy bowiem na terenie całej Polski. Nasza firma geologiczna uzyskała wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Najlepiej jednak o tym, jak dobre są świadczone przez nas usługi geotechniczne świadczy zadowolenie naszych klientów. Ty również możesz dołączyć do ich grona.

2018 GeoGT - profesjonalne badania geologiczne, geotechniczne, badania gruntu Warszawa, Szczecin Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl